Rekordi - zračno orožje

17.01.2020

Zračna puška 10m (člani, članice, mladinci in mladinke 60 strelov ter finale, kadeti in kadetinje 40 strelov, starejši dečki in starejše deklice 20 strelov). Vodijo se tudi rekordi, doseženi na papirnatih tarčah na polne kroge v določenih kategorijah.

Kategorija

Rezultat:

Ime in Priimek oz. ekipa z rekordnim dosežkom Klub, društvo,
nosilci ekipnega rek.
Kraj dosežka Datum
ČLANI                               
  KDR 629,8 Željko MOIČEVIĆ SD Grosuplje MT Hoče 08.11.14
  DR 247,2 Jan KOLENC SD Grosuplje Pokal Trzina 06.01.18
  EDR 1859,9 Reprezentanca Željko Moičević, Grega Potočnik, Robert Markoja GP Plzen 04.05.13
           
  DR 600 Rajmond Debevec SD Olimpija Postojna 06.04.06
  EDR 1782 Reprezentanca Debevec, Hreščak, Kandare Ruše 17.01.03
           
ČLANICE          
  KDR  629,9 Urška KUHARIČ SD Kovinar Ormož Pokal SLO 1.A DL 2.t 17.11.19
  DR  253,7 Urška KUHARIČ SD Kovinar Ormož Pokal SLO 1.A DL 2.t 05.01.20
  EDR 1881,0 Reprezentanca

Živa Dvoršak, Urška Kuharič, Klavdija Jerovšek

26. GP Ruše 12.01.20
           
MLADINCI          
  KDR 623,3 Nejc KLOPČIČ SD Trzin DP Mengeš 31.03.19
  DR 247,7 Nejc KLOPČIČ SD Trzin Walther Cup Trzin 21.12.19
  EDR 1851,3 Reprezentanca Nejc Klopčič, Kuka Lukić, Jure Sočič Dvoboj SLO_CRO 09.02.19
           
  DR 595 Robert Blažke SD I. poh. bat. Ruše Split 20.10.07
  EDR 1756 Reprezentanca Potočnik, Oblak, Bernot Beograd 12.12.09
           
MLADINKE          
  KDR 625,8 Urška HRAŠOVEC SD I.Pohorski bataljon Ruše Hungarian Open 2019 22.11.19
  DR 250,4 Suzana LUKIĆ SD Trzin GP Beograd 09.12.17
  EDR 1857,2 Reprezentanca

Urška Hrašovec,          Nuša Žnidarič,          Suzana Lukić

JWC Suhl 25.06.18
           
KADETI          
  DR 415,6 Luka LUKIĆ SD Trzin 3.krog DLM Lj 15.12.18
  EDR 1192,8 SD Olimpija Blaž Lužar; Jernej Kušar; Matevž Furlan; 6.krog DLM Kidričevo 17.03.18
           
  DR 394 Andrej Peternel SD Gorenja vas Ormož 20.01.08
  EDR 1158 SD Gorenja vas G. Oblak, L. Oblak, Peternel Črenšovci 09.03.08
  IEDR 1158 ŠD Črenšovci Žan Kelenc, Matjaž Škafar, Jan Nagy 3.krog DL Ljubljana 22.12.13
           
KADETINJE          
  DR  414,4 Naja PREZELJ SD Lotrič Železniki 6.turnir DLM Črenšovci 09.03.19
  EDR 1215,7 SD Grosuplje Olja Kolenc, Laura Erjavec, Sara Slak 4.turnir DLM Vel.Nedelja 19.01.19
           
  DR 396 Živa Dvoršak SD Olimpija Ljubljana 30.11.08
  EDR 1168 SD Postojna Kranjec, Muhič, Otoničar Hotinja vas 07.11.09
           
ST. DEČKI          
  DR 186 Tine MIHAILOVIČ KRPAN  SD Lendava Pokal SLO DL mladi 1.turnir 19.10.19
  IDR 186 Žan ŠUPERGER SD Slovenske Konjice Pokal SLO DL mladi 2.turnir 16.11.19
  EDR 477 SK Izola Martin Frank, Vasja Kitič, Tadej Frančeski, Pokal SLO DL mladi 2.turnir 16.11.19
           
ST. DEKLICE          
  DR 190 Tjaša KANDARE Cerkniško društvo strelk in strelcev  DP Mengeš 30.03.19
  IDR 190 Eva PETEK SD Kovinar Ormož Pokal SLO DL mladi 3.turnir 04.01.20
  EDR 554 SD Kovinar Ormož Nika Zidarič, Tina Prejac, Eva Petek DP Mengeš 30.03.19
           
MEŠANI PARI          
ČLAN & ČLANICA KDR 828,9

Urška KUHARIČ                 Jan ŠUMAK

SD Kovinar Ormož Trzin Walther Cup 04.01.19
  DR 494,5

Urška KUHARIČ                 Jan ŠUMAK

SD Kovinar Ormož Trzin Walther Cup 04.01.19
           
MLADINEC & MLADINKA KDR 828,3

Teja MEDVED                     Nejc KLOPČIČ

SD Trzin GP Smederevo 01.11.19
  DR 494,9 Teja MEDVED                     Nejc KLOPČIČ SD Trzin GP Smederevo 01.11.19

 

 

Zračna pištola 10m (člani, članice, mladinci in mladinke 60 strelov ter finale, kadeti in kadetinje 40 strelov, starejši dečki in starejše deklice 20 strelov)

Kategorija

Rezultat:

Ime in Priimek oz. ekipa z rekordnim dosežkom Klub, društvo,
nosilci ekipnega rek.
Kraj dosežka Datum
ČLANI          
  KDR 585 Kevin VENTA SD Kovinar Ormož MST Ruše 17.01.16
  DR 241,7 Kevin VENTA SD Kovinar Ormož GP Novi Sad 09.08.18
  EDR 1730 Reprezentanca Ljubič Cvetko; Bučan Simon; Tkalec Peter; Ruše 17.01.99
           
ČLANICE          
  KDR 574 Anja PREZELJ SD Lotrič Železniki Trophy of Belgrade 08.12.18
  IKDR 574 Anja PREZELJ SD Lotrič Železniki GP of Belgrade 09.12.18
  DR 237,3 Anja PREZELJ SD Lotrič Železniki 26. GP Ruše 12.01.20
  EDR 1692 Reprezentanca Anja Prezelj; Majda Raušl; Denis Bola Ujčič; 26. GP Ruše 12.01.20
           
MLADINCI          
  KDR 579 Jože ČEPER SD Vremščica Vremski Britof 1. KT Ljubljana 12.11.17
  DR 237,3 Jože ČEPER SD Vremščica Vremski Britof Pokal Trzina 07.01.17
  EDR 1686 Reprezentanca   Zagreb 20.02.99
           
MLADINKE          
  KDR 574 Anja PREZELJ SD Lotrič Železniki Trophy of Belgrade 08.12.18
  IKDR 574 Anja PREZELJ SD Lotrič Železniki GP of Belgrade 09.12.18
  IKDR 574 Anja PREZELJ SD Lotrič Železniki Pokal SLO, DL mladi 1.t 19.10.19
  DR 237,3 Anja PREZELJ SD Lotrič Železniki 26.GP Ruše 12.01.20
  EDR 1666 Reprezentanca Anja Prezelj, Sara Ščuri, Pia Srpčič GP Smederevo 24.11.18
           
KADETI          
  DR 379 Rožle REPIČ SD Kamnik Železniki 20.11.10
  IDR 379 Dejan JAGER SD Dušan Poženel Rečica 5.turnir DLM Ljubljana 11.02.18
  EDR 1083 SD Juršinci Kekec, Druzovič, Vesenjak Ormož 23.01.11
           
KADETINJE          
  DR  378 Anja PREZELJ SD Lotrič Železniki 6.krog DLM LJ 26.03.17
  EDR 1076 SK Brežice Sara Ščuri; Pia Srbčič; Nasiha Žilić; 4.turnir DLM Vel.Nedelja 19.01.19
           
ST. DEČKI          
  DR 177 Aleš KATARINČIČ SD Grosuplje Pokal SLO DL mladi 2.t 16.11.19
  EDR 478 SK Ptuj

Alan Breznik; Žiga Tomasino, David Jurgec,

Pokal SLO DL mladi 2.t 16.11.19
           
ST. DEKLICE          
  DR 178 Tiana JOSIĆ SD Grosuplje Pokal SLO DL mladi 3.t  04.01.20
           
MEŠANI PARI          
ČLAN & ČLANICA KDR 757 Kevin VENTA                Jagoda TKALEC Reprezentanca EP Gjör 23.02.18
  DR 465,5

Anja PREZELJ             Klemen TOMAŠEVIČ

SD Lotrič Železniki DP mešanih parov LJ 23.09.18
           
MLADINEC & MLADINKA KDR 746 Anže GMAJNIČ                 Anja PREZELJ Reprezentanca EP Gjör 20.02.18
  DR 449,9

Anja PREZELJ Nejc MEDVED

SD Lotrič Železniki DP mešanih parov LJ 13.04.19

 

 

Serijska zračna puška 10m ( starejši dečki in starejše deklice 20 strelov, dečki in deklice ter mlajši dečki in mlajše deklice 20 strelov z naslonom)

Kategorija Rezultat:

Ime in Priimek oz. ekipa z rekordnim dosežkom

Klub, društvo,
nosilci ekipnega rek.
Kraj dosežka Datum
ST. DEČKI          
  DR 190 Jernej MAVROVIČ SD I.poh. bat. Ruše Leskovec 13.04.02
  IDR 190 Bojan LAMPREHT SD Vrhnika Škofja Loka 09.12.07
  EDR 552 SD Leskovec   Ptuj 25.04.98
  IEDR 552 SD Gorenja vas G. Oblak, L. Oblak, Peternel Ljubljana 22.04.06
           
ST. DEKLICE          
  DR 191 Petra VERNIK SD Kovinar Ormož Ljubljana 15.02.09
  EDR 549 SD Kovinar Ormož Habjanič, Vernik, Kosi Leskovec 30.03.08
           
DEČKI          
  DR  191 Lucas VOČANEC SD Kovinar Ormož DP Mengeš 30.03.19
  EDR 550 SD Trzin Domen Zupanc Mušič, Jan Emberšič, Luka Lukić DP Turnišče 09.04.16
           
DEKLICE          
  DR 191 Meta DOBROVOLJC SD Vrhnika DP Turnišče 09.04.16
  EDR 547 SD Trzin Pika Pezdir; Lana Prostran; Nika Stjepanovič DP Rogla 01.04.17
           
ML. DEČKI          
  DR 189 Denis HAMZIČ SD Triglav Javornik Ljubljana 10.04.10
  EDR 527 SD Impol, Sl.Bistrica Pintar, Sobotič, Smogavec Cerknica 20.04.13
           
ML.DEKLICE          
  DR  192 Olivia VOČANEC SD Kovinar Ormož DP Mengeš 30.03.19
  EDR 547 SD Kisovec Nika Piskar, Leja Piskar, Tessa Drnovšek DP Mengeš 30.03.19

 

nazaj

Strelska zveza Slovenije

Dolenjska cesta 11

1000 Ljubljana

 

01 427 10 09

01 428 05 82

info[@]strelska-zveza.si

Obvestilo

- Veliko datotek na naši strani je v PDF formatu. V kolikor jih ne morete odpirati, si namestite Adobe Reader.

- Imate novico za našo spletno stran? Pišite nam na info[@]strelska-zveza.si. Ne pozabite priložiti tudi fotografije.

- Pripombe, predloge in pobude posredujte na info[@]strelska-zveza.si