Sredozemske igre 2018

Med 22. junijem in 1. julijem 2018 bodo v španski Tarragoni potekale Sredozemske igre, na katerih bo nastopalo kar 4000 tekmovalcev iz 26 držav. Slovenijo bodo med 179 športnicami in športniki zastopali: Živa Dvoršak, Urška Kuharič in Jakob Petelinek z zračno puško, Jagoda Tkalec, Anja Prezelj, Sašo Stojak in Kevin Venta z zračno pištolo ter Jasmina Maček, Boštjan Maček in Denis Vatovec v trapu. Kot spremljevalna ekipa pa se bodo udeležili še Andreja Vlah kot trenerka za pištolo, Polonca Sladič kot trenerka za puško in Nikolaj Mejaš kot trener s puško šibrenico.

Prva predstavitev reprezentance bo 18. 6. ob 18:00 v kompleksu Bernardin v Portorožu.