Državno prvenstvo z zračnim orožjem 2019

Objava 03.04.2019

Državno prvenstvo mešanih parov z zračnim orožjem. Seznam prijavljenih tekmovalcev.

Objava 19.03.2019

V skladu s 35.členom Pravilnika o državnih prvenstvih Republike Slovenije objavljamo seznam tekmovalcev kateri ne izpolnjujejo predpisanih kriterijev za nastop na DP

Iz seznama so brisani tekmovalci

- Norma ni bila dosežena na tekmovanju kjer se te dosega oz. so brez predpisane posamezne norme. Društvo že ima tri tekmovalce s posamezno normo:

14656 PENCA Žiga M   CER Cerkniško društvo strelk in strelcev Cicibani
14837 TURŠIČ Mima Ž   TRZ SD Trzin Mlajše pionirke
10921 KOLMAN Matej M   MSE SD Marok Sevnica Člani zračna pištola
10706 PLOT Boštjan M   MVE SD Mrož Velenje Člani zračna pištola
12924 MIHOLIČ Stanka Ž   JKM SD Jože Kerenčič Miklavž Članice zračna pištola

- kategorija SH1, lahko nastopa izven konkurence v kolikor prostorske možnosti to dopuščajo

13935 RIBARIČ Mitja M   MVE SD Mrož Velenje Člani zračna puška

- tekmovalec prestavljen iz discipline pionirji zračna puška v pionirji serijska zračna puška, ker je prijavil normo iz te discipline:

14635 LENARČIČ Matjaž M   BDO SD Bukovec Dobrepolje Pionirji serijska zračna puška

- tekmovalka prestavljena iz starostne skupine mladink med kadetinje, ker je premlada

13229 JUNGER Zala Ž   1PB SD I. Pohorski Bataljon Ruše Kadetinje zračna puška

Članica SZS lahko do dne 22.03.2019 poda ugovor, katerega na prvi stopnji obravnava Komisar državnih lig.

Disciplini pionirji zračna puška in pionirke zračna pištola zaradi premalo prijavljenih nimajo uradnega državnega prvenstva. Prav tako ni državnega prvenstva v ekipni konkurenci za discipline in kategorije kjer ni najmanj treh ekip.

Program in razpored

Priponke:
DatotekaOpisVelikost
Odjemi to datoteko (Mešani pari DP - prijavljeni.pdf)DP mešanih parov seznam prijavljenih tekmovalcev03.04.2019189 Kb
Odjemi to datoteko (Prijavljenih tekmovalci za DP.pdf)Seznam prijavljenih tekmovalcev DP20.03.2019737 Kb