Povečanje števila tekmovalcev s puško šibrenico

VABILO NA ŠOLO STRELJANJA TRAP

Od naše osamosvojitve do danes smo v disciplini trap osvojili tri olimpijske kvote in štiri medalje na EP. Kljub dobremu  strokovnemu delu se nam iz leta v leto zmanjšuje število strelcev. Da bi spremenili ta trend, smo se odločili, da pripravimo  projekt, ki ga predstavljamo v prilogi. Z njim želimo aktivirati vso strelsko in lovsko bazo ter tako tej atraktivni strelski disciplini  zagotoviti temelje za nadaljevanje uspešnega dela v prihodnje.

več v prilogi

Priponke:
DatotekaOpisVelikost
Odjemi to datoteko (785-7 Vabilo na šolo streljanja trap_Večje število strelcev v trapu.pdf)vabilo na šolo streljanja trap28.08.17342 Kb
Odjemi to datoteko (786-7 Projekt množičnosti v strelstvu trap.pdf)Projekt množičnosti10.08.1792 Kb